Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španielčina v Španielsku – Tía Tula, kurzy španielčiny v Salamanke
Alojamiento en Salamanca, España - Cursos de EspañolAccommodation in Salamanca, Spain - Spanish Language CoursesLogement à Salamanque, Espagne - Cours d'EspagnolUnterkunft in Salamanca, Spanien - SpanischkurseAlloggio a Salamanca, Spagna - Corsi di SpagnoloAlojamento em Salamanca, Espanha – Curso de EspanholSzállás Salamancában, spanyolkurzusokTalenschool biedt goede huisvestingsmogelijkheden in SalamancaUbytování v Salamance ve Španělsku - Kurzy španělštinyUbytovanie v Salamanke v Španielsku – Kurzy španielčinyZakwaterowanie w Salamance, Hiszpanii - Kursy hiszpańskiegoМесто проживания в Саламанке в Испании. Курсы испанского языкаティアトゥラ スペイン語学校-滞在先(サラマンカ)
... v jednom z najkrajších miest v Európe
... v srdci španielčiny

Ubytovanie

Ubytovanie je vždy jedným z najdôležitejších aspektov pobytu. Spolupracujeme s tímom exkluzívne zameraným na výber tých najlepších rodín, aby sa naši študenti cítili ako doma a aby premenili svoje bývanie na skúsenosť a učenie.

Maximálnu kvalitu a pohodlie ponúkame aj v ostatných typoch ubytovania (apartmány, byty, izby v bytoch, hotely, hostely), aby si naši študenti mohli vybrať z viacerých možností bývania počas svojho pobytu v Salamanke.

Rodiny (celoročne)

 Jednolôžková izba s plnou penziou alebo polpenziou
 Dvojlôžková izba s plnou penziou alebo polpenziou

Byty (celoročne)

 Jednolôžková izba
 Dvojlôžková izba

Ostatné typy ubytovania (pomocou nášho centra)

  Vlastný byt
  Hotel / Hostel / Penzión

habitacion de hostal
habitacion para estudiar
sala de ocio
salon piso

We use our own cookies and cookies from third parties to improve your experience with using the internet and to offer interesting content. If you continue browsing we understand that you agree to their use. More information. ACCEPT