Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španielčina v Španielsku – Tía Tula, kurzy španielčiny v Salamanke
Tía Tula Colegio de Español - Cursos de Español en Salamanca, EspañaTía Tula Spanish Language School in Salamanca, SpainTía Tula École d'Espagnol - Cours d'Espagnol à Salamanque, EspagneTía Tula Spanisch Sprachschule – Spanischkurse in Salamanca, SpanienTía Tula Scuola di Spagnolo - Corsi di Spagnolo a Salamanca, SpagnaTía Tula Colégio de Espanhol – Curso de espanhol em Salamanca, EspanhaTía Tula Nyelviskola, spanyolkurzusok Salamancában, SpanyolországbanTía Tula talenschool, middenin het historisch centrum van SalamancaTía Tula - Jazyková škola španělštiny - Kurzy španělštiny v Salamance, ŠpanělskoTía Tula – Jazyková škola španielčiny – Kurzy španielčiny v Salamanke, ŠpanielskoSzkoła hiszpańskiego Tía Tula - Kursy hiszpańskiego w Salamance, HiszpaniiТиа Тула школа испанского языка, курсы испанского языка в Саламанке, испанский языкティアトゥラ スペイン語学校-スペイン、サラマンカ
... v jednom z najkrajších miest v Európe
... v srdci španielčiny

Prečo práve Tía Tula?

1. Kultúra

Tía Tula je moderné centrum španielčiny s efektívnym spôsobom výučby, so špecialistami v danej oblasti a s kvalitným a individuálnym prístupom. Našou prvotnou starosťou je študent. Všetci tí, ktorí tvoria našu školu sa snažia každodenne poskytnúť študentom všetko potrebné k tomu, aby sa mohli bez starostí ponoriť do štúdia španielskeho jazyka a literatúry. Naším primárnym cieľom je, aby študenti dominovali v jazyku, ale aj v našich zvykoch a tradíciách naším spôsobom myslenia a života.
Naša metóda spočíva vo vyrovnanej kombinácii štúdia a mimoškolských aktivít:

Vždy so starostlivým a individuálnym prístupom k našim žiakom. Staráme sa o všetky detaily, aby bol ich pobyt nezabudnuteľný, poskytujeme im všetky potrebné informácie o aktivitách, na ktorých sa môžu zúčastniť prostredníctvom nás alebo v meste a pozorne sledujeme ich akademickú kariéru.

2. Učitelia

Naši učitelia boli vyberaní v súlade s kritériami akademickej dokonalosti, profesionality a učiteľskej praxe so zámerom garantovania najlepšej výučby.
Učitelia Tía Tuly zaraďujú do svojej osobnej prípravy konzultačné hodiny mimo vyučovacích hodín pre študentov, ktorí potrebujú konzultovať akúkoľvek tému kurzu. Navyše organizujú pravidelné schôdze, aby dosiahli napredovanie skupín a zjednotenie tempa, pretože naším cieľom je po celý čas udržiavať maximálnu kvalitu výučby.

3. Poloha

Tía Tula sa teší svojej výnimočnej pozícii, ktorá snáď ani nemôže byť lepšia a to v samotnom historickom centre, v pešej zóne plnej turistov a študentov, obklopená mestskými pamiatkami (las Catedrales, la Casa de las Conchas, el Palacio Anaya) a Univerzitou Pontificia a fakultami Univerzity de Salamanca: literatúry, prekladateľstva a jazykov. Budova školy sa nachádza v blízkosti pár metrov od historickej budovy Univerzity Pontificia a v blízkosti námestia Plaza Mayor, menej ako 2 minúty chôdze po ulici Rúa Mayor, hlavnej ulici historického centra, na ktorej sídli aj samotná škola.

4. Priestory

Priestory a pomôcky odzrkadľujú náš plán výučby: prostredie prispôsobené pre menšie skupiny (maximálne 10 študentov). Triedy školy sú zariadené v klasickom európskom štýle: triedy sú priestranné, slnečné, s výhľadom na monumentálne centrum mesta cez presklené balkóny, s pôvodnou drevenou podlahou a to všetko skombinované s moderným multimediálnym a audiovizuálnym zariadením (malá premietacia sála s možnosťou pozerania filmov a dokumentov, počítačová miestnosť s pripojením na internet, bezplatné pripojenie WiFi v celej budove školy,...).  Pozrite si tiež našich 10 dobrých dôvodov (a 1 navyše), prečo si zvoliť Tía Tulu ako školu španielčiny v Salamanke.dentro del colegio
estudiantes de Tia Tula
grupo en clase
interior de Tia Tula
piroska y johanna
terrazas de Plaza Mayor
visita a la Casa las Conchas
visita en Plaza Mayor

We use our own cookies and cookies from third parties to improve your experience with using the internet and to offer interesting content. If you continue browsing we understand that you agree to their use. More information. ACCEPT