Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španielčina v Španielsku – Tía Tula, kurzy španielčiny v Salamanke
Estancia Mixta Salamanca + Alicante Cursos de EspañolMixed Stay Salamanca + Alicante Spanish CoursesSéjour Mixte Salamanque + Alicante Cours d'EspagnolGemischter Aufenthalt Salamanca + Alicante SpanischkurseSoggiorno misto Salamanca-Alicante Corsi di SpagnoloEstadia mista Salamanca + Alicante Curso de EspanholKombinált itt-tartózkodás, spanyolkurzus Salamancában és Alicante-banLeuke cursus Spaans in Alicante en Salamanca in SpanjeKombinovaný pobyt Salamanca + Alicante, kurzy španělštinyKombinovaný pobyt Salamanca + Alicante, kurzy španielčinyPobyt mieszany Salamanka + Alicante Kursy hiszpańskiegoРазделенное пребываниев  Саламанка+Аликанте, курсы испанского языкаサラマンカ+アリカンテ スペインでスペイン語コース
... v jednom z najkrajších miest v Európe
... v srdci španielčiny

Kombinovaný pobyt: Salamanca a Alicante

Ak chcete prísť do Španielska naučiť sa po španielsky, ale neviete, pre aké mesto sa rozhodnúť, máme pre Vás skvelé riešenie: strávte časť svojho pobytu v Salamanke a ďalšiu časť v Alicante. Spoznáte tak historické a monumentálne mesto v strede Španielska, s bohatou akademickou tradíciou, akým je Salamanca a potom si vychutnáte pobrežné mesto, ktorým je Alicante, s príjemným podnebím a krásnymi plážami.

Salamanca & Alicante

Učitelia z centra v Salamanke a Alicante spolupracujú tak, aby bol Váš kurz skutočne jedinečný: aby ste po príchode do Alicante mohli pokračovať presne tam, kde ste v Salamanke skončili a s rovnakým školským materiálom.

Je to jedinečná príležitosť ako sa naučiť po španielsky a spoznať dve tváre krajiny: vnútrozemnú a pobrežnú, tradičné a turistické Španielsko.

Neváhajte: požiadajte o viac informácií zaslaním správy v časti „Kontakt“ (alebo nám napíšte priamo na info@tiatula.com) a my Vám spätne pošleme správu s vysvetlením všetkých detailov kurzu, Vašich možností a spôsobu prihlásenia.

Salamanca & Alicante

Alicante de noche
playa de Alicante
rio Tormes
zona maritima de Alicante

We use our own cookies and cookies from third parties to improve your experience with using the internet and to offer interesting content. If you continue browsing we understand that you agree to their use. More information. ACCEPT