Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španielčina v Španielsku – Tía Tula, kurzy španielčiny v Salamanke
Trabaja como estudiante de Español en Prácticas o como Agente ExternoWork as a Spanish Student Intern or as a Freelance AgentTravailler avec nous en tant qu'étudiant d'Espagnol en stage ou représentant externeArbeite mit uns zusammen als Praktikant und Spanischschüler oder als externer AgentCollabora come studente in pratica o come agente esternoTrabalho como estudante de Espanhol em práticas e como agente comercialDolgozz velünk gyakornokként vagy külső ügynökkéntStagiair bij talenschool in Salamanca, vertegenwoordiger talenschool Pracujte s námi jako student španělštiny na praxi nebo jako externí agentPracujte s nami ako študent španielčiny na praxi alebo ako externý agentPracuj jako uczeń hiszpańskiego na praktykach (stażysta) lub agent zewnętrznyРаботайте в школе практикантом или агентомティアトゥラ スペイン語学校-ティアトゥラで働く
... v jednom z najkrajších miest v Európe
... v srdci španielčiny

Pracujte s nami ako študent na praxi (stážista) alebo ako agent

 Prax / stáž  

Príďte nám pomôcť a naučíte sa veľa nového. Okrem toho Vám venujeme zľavu 50% z ceny intenzívneho kurzu za prácu na polovičný úväzok počas trvania kurzu. Študovať budete ráno a pracovať poobede. Alebo naopak.

Okrem toho môžete využívať školský materiál (taktiež internet) a zúčastniť sa na všetkých mimoškolských aktivitách (filmy, mestské aktivity,...).

Ak máte záujem, napíšte nám cez voľbu v menu Kontakt alebo priamo na
info@tiatula.com.Názor Michaela Vietza, študenta na praxi v Tía TuleAko stážista v jazykovej škole Tía Tula som zabil dve muchy jednou ranou: na jednej strane som mal možnosť zdokonaliť španielčinu excelentným kurzom a na druhej strane som zažil svoju prvú profesijnú skúsenosť v španielsky hovoriacej krajine. Hodiny, ktoré som mával poobede s Pablom, geniálnym učiteľom, mi pomohli vylepšiť moje vedomosti v španielskom jazyku a práca v doobedňajších hodinách mi ujasnila predstavu o organizácii a marketingu tejto výnimočnej školy.


A navyše zábava počas pobytu v študentskom meste, akým je Salamanca! Nikdy na to nezabudnem. V byte, počas práce v tíme mladých ľudí zo školy, počas kurzu a počas mimoškolských aktivít som spoznal množstvo skvelých ľudí, čo premenilo môj pobyt v Salamanke na nezabudnuteľný zážitok. Skutočnosť, že na konci bolo pre mňa veľmi ťažké rozlúčiť sa so školou, mestom a s ľuďmi, ktorých som mal rád, bola určite neodvratným vedľajším efektom stáže v jazykovej škole Tía Tula. Ďakujem Vám za všetko!

 Ako agent  

Chceli by ste pre nás pracovať ako agent vo Vašej krajine? Ak si myslíte, že nám môžete nájsť študentov, kontaktujte nás. Čoskoro zistíte, že môžete touto formou zarábať veľa peňazí bez nutnosti vycestovať do cudziny. Buďte sami sebe šéfom!

Ak máte záujem, napíšte nám cez voľbu v menu Kontakt alebo priamo na
info@tiatula.com.


alumnas en clase de cocina
alumnos en plaza mayor
fiesta con diplomas
grupo en clase
matias

We use our own cookies and cookies from third parties to improve your experience with using the internet and to offer interesting content. If you continue browsing we understand that you agree to their use. More information. ACCEPT