Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španielčina v Španielsku – Tía Tula, kurzy španielčiny v Salamanke
Descuentos por venir con amigos o familiares - Tía Tula Colegio de EspañolDiscounts for coming with your friends or relatives - Tía Tula Spanish SchoolRéductions pour venir avec des amis ou des parents à Tía Tula École d'EspagnolRabatt bei Spanischkursen mit Freunden/Verwandten an der Sprachschule Tía Tula in Salamanca, SpanienSconti per venire con amici o familiari a Tía Tula Scuola di SpagnoloDescontos por vir com amigos ou familiares – Tía Tula colégio de EspanholKedvezmény ha barátokkal vagy rokonokkal jössz – Tía Tula Spanyol NyelviskolaCursusaanbiedingen kleine talenschool SalamancaSlevy při příchodu s přáteli nebo příbuznými - Tía Tula - Jazyková škola španělštinyZľavy pri príchode s priateľmi alebo príbuznými – Tía Tula – Jazyková škola španielčinyZniżki za przyjście z przyjaciółmi lub członkami rodziny - Tía Tula Szkoła języka hiszpańskiegoСкидки для друзей и родственников прибывших с вами в Тия Тула Языковую Школу. Саламанка, Испания友達・親戚割引-ティアトゥラ スペイン語学校
... v jednom z najkrajších miest v Európe
... v srdci španielčinyŠpeciálne zľavy pri príchode s priateľmi alebo príbuznými

Ponuka

Ak sa prihlásite s priateľom alebo príbuzným, obaja získate zľavu 20% z ceny kurzov. A ak sa prihlásite s viac ako jedným priateľom alebo príbuzným, zľava bude 30% pre všetkých (tiež z ceny kurzov). Také jednoduché.

Ako postupovať

Každý študent vyplní prihlášku sám za seba na Online prihláška a uvedie v časti „Komentár“ meno (mená) svojho priateľa (priateľov) alebo príbuzného (príbuzných) a taktiež uvedie na konci tabuľky s názvom „Platba“ kód „DOS“ (bez úvodzoviek), ak príde s priateľom alebo príbuzným, alebo „VARIOS“, ak príde s viacerými osobami. Zľava sa aplikuje automaticky. Kliknutím na „Prepočítať“ sa Vám zobrazí finálna suma.

Každému zvlášť potvrdíme prihlášku s aplikovanou zľavou a v správe vysvetlíme spôsob platby. (Táto správa je odlišná od automatickej správy, ktorú dostanete hneď, ako vyplníte formulár.)

Prostredníctvom voľby Kalkulácia nákladov si môžete vopred vypočítať všetky náklady spojené s kurzom použitím kódu "DOS" alebo "VARIOS" (bez úvodzoviek).

Podmienky

Táto ponuka sa dá využiť len na základné intenzívne kurzy (CI, CICO, CICCO), ktoré môžu byť doplnené predmetmi alebo inými doplnkovými kurzami (nie individuálnymi).

Konečnú sumu je potrebné zaplatiť (podľa inštrukcií uvedených v e-maili) do 7 nasledujúcich dní od uskutočnenia online registrácie.

Ak potom, ako študent uskutočnil platbu týkajúcu sa tejto ponuky, sa zmenia podmienky z dôvodu ukončenia registrácie jeho priateľov alebo príbuzných, stráca sa tým nárok na uplatnenie tejto zľavy a je potrebné doplatiť zvyšnú čiastku na vyrovnanie rozdielu podľa nových finančných podmienok.

V prípade, že ide o kombinovanú prihlášku, ktorá zahŕňa Salamanku aj Alicante (Salamanca + Alicante), zľavu je možné aplikovať len na časť korešpondujúcu so Salamankou.

Ponuku nie je možné kombinovať s inými zľavami.

Stále váhate?

Ak máte akúkoľvek pochybnosť, povedzte nám o nej prostredníctvom časti Kontakt alebo nám pošlite e-mail na adresu info@tiatula.com. Odpovieme Vám v čo najkratšom čase.


Alicante de noche
Semana Santa
excursion a Zamora
mike y macarena
terrazas de Plaza Mayor

We use our own cookies and cookies from third parties to improve your experience with using the internet and to offer interesting content. If you continue browsing we understand that you agree to their use. More information. ACCEPT