Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španielčina v Španielsku – Tía Tula, kurzy španielčiny v Salamanke
Oferta "HOY": Descuento de cuenta-atrás en Tía TulaHOY: a countdown discount offer - Tía Tula Spanish School in SpainOffre "HOY" de réduction compte à rebours à Tía TulaHOY-Rabatt: Countdown-Angebot an der Tía Tula SpanischschuleOfferta Sconto HOY - Tía Tula Scuola di Spagnolo a Salamanca, SpagnaDesconto em contagem regressiva em Tía TulaHOY: különleges, minden nappal csökkenő árengedmény. Tía Tula Nyelviskola Salamanca.Aanbieding van VANDAAG: teruglopende factuurkorting bij Tía TulaNabídka 'HOY': Odpočítávací sleva v Tía TulaNázov: Ponuka 'HOY': Odpočítavacia zľava v Tía TulaOferty dziś: zniżka “odliczanie wstecz” w Tía Tulaоферта «Сегодня», скидка в Тиа Тула‘本日’割引-ティアトゥラ スペイン語学校(サラマンカ)
... v jednom z najkrajších miest v Európe
... v srdci španielčinyŠpeciálna ponuka "HOY": odpočítavacia zľava

Dnes je 15/11/2018
Naša dnešná zľava je 8%
Naša zajtrajšia zľava bude 7%
A pozajtra 6%. atď...
Nestraťte ani jeden deň, nečakajte. Vyplňte si svoju prihlášku hneď!

Ponuka

Ponuka "HOY" je špeciálna ponuka, ktorá je založená na každodennom odpočítavaní. Vaša zľava bude tá, ktorá korešponduje ku dňu Vášho prihlásenia sa online. Zľava sa aplikuje len na ceny kurzov a len na kurzy prezenčnou formou.


Ako postupovať

Choďte na stránku Online registrácia a po vyplnení prihlášky uveďte na jej konci v časti „Platba“ kód ponuky "HOY" (bez úvodzoviek). Po kliknutí na „Prepočítať“ sa Vám zobrazí konečná suma. Následne dostanete správu o prijatí prihlášky a spôsobe platby. (Táto správa je odlišná od automatickej správy, ktorú dostanete hneď po vyplnení formulára.)

Prostredníctvom voľby Kalkulácia nákladov si môžete vopred vypočítať všetky náklady spojené s kurzom použitím kódu "HOY" (bez úvodzoviek).


Podmienky

Táto ponuka sa dá využiť len na základné intenzívne kurzy (CI, CICO, CICCO), ktoré môžu byť doplnené predmetmi alebo inými doplnkovými kurzami (nie individuálnymi).

Konečnú sumu je potrebné zaplatiť (podľa inštrukcií uvedených v e-maili) do 7 nasledujúcich dní od uskutočnenia online registrácie.

V prípade, že ide o kombinovanú prihlášku, ktorá zahŕňa Salamanku aj Alicante (Salamanca + Alicante), zľavu je možné aplikovať len na časť korešpondujúcu so Salamankou.

Ponuku nie je možné kombinovať s inými zľavami.


Stále váhate?

Ak máte akúkoľvek pochybnosť, povedzte nám o nej prostredníctvom časti Kontakt alebo nám pošlite e-mail na adresu info@tiatula.com. Čo najskôr Vám odpovieme.


amaia y almudena
anamirna natacha
curso sobre cine
puente romano de noche

We use our own cookies and cookies from third parties to improve your experience with using the internet and to offer interesting content. If you continue browsing we understand that you agree to their use. More information. ACCEPT