Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španielčina v Španielsku – Tía Tula, kurzy španielčiny v Salamanke
Oferta 3x2 Semanas en Cursos de Español en Tía Tula, Salamanca  España3for2 Weeks Offer on Spanish Language Courses - Tía Tula Spanish School, SalamancaOffre 3x2 Semaines pour Cours d'Espagnol à Tía Tula École d'Espagnol3x2 Wochen Angebote in Tía Tula Spanisch Sprachschule, Salamanca SpanienOfferta 3x2 Settimane su Corsi di Spagnolo - Scuola Tía Tula, Salamanca SpagnaOferta 3x2 Semanas em Curso de Espanhol em Tía Tula, Salamanca EspanhaPonuka 3x2 týždne na kurz španielčiny v Tía Tule, Salamanca, ŠpanielskoOferta 3x2 tygodnie na kursach hiszpańskiego w Tía Tula, Salamanka, Hiszpania
... v jednom z najkrajších miest v Európe
... v srdci španielčiny

SPECIAL OFFER (temporary offer)

3 x 2 týždne: Za každé 3 registrované týždne zaplatíte len za 2

Ponuka

Za každé 3 registrované týždne ktoréhokoľvek kurzu zaplatíte len za 2. Ak sa zaregistrujete na 4 týždňov (=3+1), zaplatíte len za 3 (=2+1), ak na 5 (=3+2), zaplatíte len za 4 (=2+2), ak na 6 (=3+3), zaplatíte len za 4 (=2+2). Maximálny počet týždňov, na ktorý sa dá zľava aplikovať je 6 týždňov (zaregistrujete sa na 6 týždňov a zaplatíte len za 4): Za každých 6 + x týždňov zaplatíte vždy len za 4 + x týždňov. Napríklad: Ak sa zaregistrujete na 10 týždňov (=6+4), zaplatíte len za 8 (=4+4).

Zľavu je možné uplatniť len na ceny kurzov. Táto cena nezahŕňa registračný poplatok a cenu za ubytovanie.


Ako postupovať

Choďte na stránku Online registrácia a po vyplnení prihlášky uveďte na jej konci v časti „Platba“ kód ponuky „3x2“ (bez úvodzoviek). Po kliknutí na „Prepočítať“ sa Vám zobrazí konečná suma. Následne obdržíte správu o prijatí prihlášky a spôsobe platby. (Táto správa je odlišná od automatickej správy, ktorú dostanete hneď, ako vyplníte formulár.)

Prostredníctvom voľby Kalkulácia nákladov si môžete vopred vypočítať všetky náklady spojené s kurzom použitím kódu "3x2" (bez úvodzoviek).


Podmienky

Táto ponuka sa dá využiť len na základné intenzívne kurzy (CI, CICO, CICCO), ktoré môžu byť doplnené predmetmi alebo inými doplnkovými kurzami (nie individuálnymi).

Konečnú sumu je potrebné zaplatiť (podľa inštrukcií uvedených v e-maili) do 7 nasledujúcich dní od uskutočnenia online registrácie.

V prípade, že ide o kombinovanú prihlášku, ktorá zahŕňa Salamanku aj Alicante (Salamanca + Alicante), zľavu je možné aplikovať len na časť korešpondujúcu so Salamankou.

Ponuku nie je možné kombinovať s inými zľavami.


Stále váhate?

Ak máte akúkoľvek pochybnosť, povedzte nám o nej prostredníctvom časti Kontakt alebo nám pošlite e-mail na adresu info@tiatula.com. Čo najskôr Vám odpovieme.


alumnos cocinando
Casa las Conchas
Catedral y puente
dormitorio en familia
montando a caballo
profesora Maria

We use our own cookies and cookies from third parties to improve your experience with using the internet and to offer interesting content. If you continue browsing we understand that you agree to their use. More information. ACCEPT