Esta página puede estar desactualizada. Revisa por favor la versión en español, completamente actualizada.
This page could be outdated. Please, check the English version, fully updated.
Španielčina v Španielsku – Tía Tula, kurzy španielčiny v Salamanke
Curso de Español de los Negocios en Salamanca, España - Colegio Tía TulaSpanish for Business Course in Salamanca Spain - Tía Tula Spanish SchoolCours d'Espagnol des Affaires à Salamanque, Espagne - École Tía TulaSpanischkurs für den Beruf in Salamanca, Spanien - Tía Tula SprachschuleCorso di Spagnolo per Affari a Salamanca, Spagna - Scuola Tía TulaCurso de espanhol para os negócios em Salamanca, Espanha – Colégio Tía TulaÜzleti Spanyol kurzus Salamancában (Spanyolország) – Tía Tula Spanyol NyelviskolaCursussen voor Zakelijk Spaans met examenmogelijkheid Kamer van Koophandel MadridKurzy obchodní španělštiny v Salamance ve Španělsku - Jazyková škola Tía TulaKurzy obchodnej španielčiny v Salamanke v Španielsku – Jazyková škola Tía TulaKurs języka hiszpańskiego dla firm w Salamance, Hiszpanii - Szkoła Tía TulaКурсы делового языка в Саламанке, в Испании, в Тия Тула языковой школеティアトゥラ スペイン語学校-ビジネススペイン語コース(サラマンカ)
... v jednom z najkrajších miest v Európe
... v srdci španielčiny

Kurz obchodnej španielčiny

V čom spočíva kurz obchodnej španielčiny

Je to kurz navrhnutý pre profesionálov, ktorí potrebujú alebo chcú používať španielsky jazyk vo svojej práci, ako aj pre tých, ktorým sa jednoducho páči technická španielčina v tomto rozsahu.
Po ukončení kurzu študent môže zložiť skúšku Obchodnej a priemyselnej komory v Madride priamo v samotnom centre Tía Tula (centrum spolupracujúce v tejto oblasti), nie je potrebné, aby sa dostavil do Madridu. Kurz sa vyučuje výhradne v španielčine a vyžaduje minimálne pokročilú úroveň (B2).

Materiál

Materiál používaný na hodinách pozostáva:

Učitelia

Tím lektorov, ktorý vyučuje tento kurz má veľa pedagogických skúseností a vždy dosiahol výborné výsledky so všetkými svojimi študentmi. Je tvorený filológmi zameranými na výučbu španielčiny ako cudzieho jazyka a magistrami z ekonómie, práva a správy podnikov.

Počet študentov v skupine

Maximálny počet študentov v jednej skupine je 10.

Zlučiteľnosť s inými kurzami

Kurz je zlučiteľný s akýmkoľvek iným kurzom španielčiny Tía Tuly, ako napríklad intenzívny kurz alebo jedna individuálna hodina.


alumnas con material
cuaderno de viajes
explicando en clase
grupo diploma
Mirka
profesora Maria

We use our own cookies and cookies from third parties to improve your experience with using the internet and to offer interesting content. If you continue browsing we understand that you agree to their use. More information. ACCEPT